AKTUALNE OFERTY PRACY

MŁODSZY BADACZ RYNKU

Opis stanowiska:

  • współpraca w realizacji projektów badawczych
  • organizacja  realizacji badań „w terenie”
  • nadzór nad zespołem ankieterskim: rekrutacja, szkolenie, kontrola (zgodnie z PKJPA.)
  • organizacja realizacji badań „w terenie”
  • przygotowanie i realizacja programów promowania produktów badawczych firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • wysokie zdolności komunikacyjne i kultura osobista
  • samodzielność
  • dyspozycyjność
  • aktywne podejście do stawianych zadań, wytrwałość w realizacji celów
  • znajomość języka angielskiego
  • biegła znajomość MS Office, znajomość SPSS
  • prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń, powiązany z osiąganymi wynikami
  • zdobywanie doświadczenia zawodowego
  • uczestnictwo w ciekawych, ambitnych i różnorodnych projektach badawczych

Oferta dodana: 05.01.2017 r.