BADANIA MARKETINGOWE

Mierzymy, weryfikujemy, sprawdzamy, analizujemy, budujemy wartościowe rekomendacje czyli wspomagamy decyzje przedsiębiorstw we wszystkich obszarach zarządzania marketingowego.

więcej

RAPORTY

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą raportów syndykatowych.

więcej

SPECJALIZACJE

Specjalizujemy się w branżach FMCG, budowlanej, optycznej i sportowej.

więcej

AKTUALNOŚCI jezderkusie!

Szukamy pracownika do pracy w naszym zespole badawczym

Zatrudnimy specjalistę ds. realizacji badań w terenie. Szczegółowe informacje oraz formularz aplikacyjny znajdują się tutaj.

Warsztaty BCMM

Już 3 marca br. zapraszamy do udziału w kolejnym, bezpłatnym warsztacie z zakresu badań marketingowych, tym razem podzielimy się wiedzą na temat doboru i wykorzystania metod badań jakościowych w pretestingu reklam. Szczegóły w zakładce dla klientów.

DEKARZE 2017 - DOSTĘPNY NOWY RAPORT!

Opublikowaliśmy coroczny raport z badań firm dekarskich, w którym przedstawiamy m.in. ocenę sytuacji rynkowej i prognozy dekarzy na najbliższy rok. W raporcie znajdują się również szczegółowe informacje dotyczące 7 kategorii asortymentowych : blachodachówek, dachówek ceramicznych i cementowych, gontów/dachówek bitumicznych, okien dachowych, wełny mineralnej, orynnowania PVC i rynien stalowych.
Szczegóły na temat raportu „BCMM Omnibud Dekarze 2017” znajdują się w zakładce raporty branżowe – branża budowlana.

wszystkie wiadomości

Zaprezentowany raport z wyników badań w 100% spełnił nasze oczekiwania. Cały proces przygotowania badania, przeprowadzenia oraz zaprezentowania wyników przebiegł w wyznaczonym harmonogramie i pozwolił JZO na realizowanie działań zgodnie z przyjętym planem marketingowym.
Monika Krygier, Kierownik działu marketinguJZO sp. z o.o.
Proces badawczy został przeprowadzony szybko, sprawnie i kompetentnie biorąc pod uwagę zarówno opracowanie instrumentu pomiarowego, rzetelne przeprowadzenie wywiadów, dokładną analizę statystyczną otrzymanych danych jak również końcowy raport z wnioskami.
Monika Teper-Siekaj, MenedżerPKP Cargo SA
Podczas realizacji badań pracownicy BCMM wykazali się profesjonalizmem, wysokimi kompetencjami i zaangażowaniem. Przebieg procesu badawczego był na bieżąco konsultowany z zamawiającym. Z przekonaniem możemy zarekomendować BCMM jako kompetentnego i odpowiedzialnego partnera w realizacji badań marketingowych.
Agata Smalcerz, DyrektorGaleria Bielska BWA
BCMM zrealizowała badania w sposób profesjonalny. Wyrażając swoje zadowolenie rekomendujemy firmę BCMM jako rzetelnego i odpowiedzialnego partnera.
Katarzyna AuguściakChiquita Poland sp. z o.o.
BCMM zrealizowała badania w sposób profesjonalny, staranny i rzetelny.
Magdalena Mróz, Kierownik MarketinguCRH Klinkier sp. z o.o.
BCMM wywiązała się z powierzonych prac terminowo. Badania zrealizowane zostały w sposób profesjonalny, staranny i rzetelny.
Bogusława Krzyk, Kierownik Działu MarketinguWSP Społem Kielce
BCMM zrealizowała badania terminowo i profesjonalnie. Raport z badań spełnił nasze oczekiwania.
Anna Laskowska, Brand ManagerPodravka Polska sp. z o.o.
Przedstawione raporty z badań spełniły nasze oczekiwania, prezentowały wysoki poziom merytoryczny oraz zrealizowały wszystkie zakładane cele badawcze. Ponadto bardzo cenimy sobie współpracę z badaczami, którzy wykazali się elastycznością, kreatywnością oraz pełnym zrozumieniem naszych potrzeb.
Marcin Leśniak, Research ManagerGrupa Maspex Wadowice
Badania przeprowadzane przez firmę BCMM zawsze dostarczają nam wartościowych informacji, które są pomocne w budowaniu strategii i wspomagają rozwój naszego biznesu. Pełen profesjonalizm i elastyczność działania idą w parze ze znakomitymi relacjami i przyjazną atmosferą naszych kontaktów zawodowych.
Maja Kornacka, Marketing ManagerHoya Lens Poland sp. z o.o.