BADANIA MARKETINGOWE

Mierzymy, weryfikujemy, sprawdzamy, analizujemy, budujemy wartościowe rekomendacje czyli wspomagamy decyzje przedsiębiorstw we wszystkich obszarach zarządzania marketingowego.

więcej

RAPORTY

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą raportów syndykatowych.

więcej

SPECJALIZACJE

Specjalizujemy się w branżach FMCG, budowlanej, optycznej i sportowej.

więcej

AKTUALNOŚCI jezderkusie!

Rośnie optymizm wśród architektów – wyniki cyklicznego sondażu nastrojów architektów 2017

Z najnowszego raportu BCMM wynika, że nastroje architektów nieznacznie polepszyły się w porównaniu do 2016 roku – odsetek respondentów oceniających bardzo dobrze lub raczej dobrze sytuację rynkową biura architektonicznego wzrósł z 46% do 49% obecnie. Raport jest dostępny w zakładce raporty / sondaże

POSTAWY ARCHITEKTÓW WOBEC TECHNOLOGII BIM

Technologia BIM (ang. Building Information Modeling) szybko wkracza do pracowni architektonicznych, również w Polsce. O to jak wielu architektów stosuje BIM, jakie są ich postawy wobec tej technologii, zapytaliśmy w cyklicznym badaniu architektów „Omnibud-Architekci”. Raport jest dostępny na naszej stronie w zakładce „Raporty branżowe – branża budowlana” kliknij

JAK POLACY CHCĄ SPĘDZAĆ CZAS NA EMERYTURZE - WYNIKI SONDAŻU

Na początku marca br. zapytaliśmy aktywnych zawodowo Polaków w wieku 45-65 lat o ich plany co do spędzania wolnego czasu na emeryturze, a także o to czy respondenci czują się już odpowiednio zabezpieczeni finansowo na ten okres życia. W wynikach sondażu najbardziej zaskoczyło nas spore zróżnicowanie odpowiedzi ze względu na płeć – czyżby perspektywa wspólnego spędzania wolnego czasu na emeryturze nie była zbyt pewna? Wyniki sondażu są dostępne w zakładce raporty / sondaże.

wszystkie wiadomości

Proces badawczy został przeprowadzony szybko, sprawnie i kompetentnie biorąc pod uwagę zarówno opracowanie instrumentu pomiarowego, rzetelne przeprowadzenie wywiadów, dokładną analizę statystyczną otrzymanych danych jak również końcowy raport z wnioskami.
Monika Teper-Siekaj, MenedżerPKP Cargo SA
BCMM zrealizowała badania w sposób profesjonalny. Wyrażając swoje zadowolenie rekomendujemy firmę BCMM jako rzetelnego i odpowiedzialnego partnera.
Katarzyna AuguściakChiquita Poland sp. z o.o.
BCMM zrealizowała badania terminowo i profesjonalnie. Raport z badań spełnił nasze oczekiwania.
Anna Laskowska, Brand ManagerPodravka Polska sp. z o.o.
Badania przeprowadzane przez firmę BCMM zawsze dostarczają nam wartościowych informacji, które są pomocne w budowaniu strategii i wspomagają rozwój naszego biznesu. Pełen profesjonalizm i elastyczność działania idą w parze ze znakomitymi relacjami i przyjazną atmosferą naszych kontaktów zawodowych.
Maja Kornacka, Marketing ManagerHoya Lens Poland sp. z o.o.
Zaprezentowany raport z wyników badań w 100% spełnił nasze oczekiwania. Cały proces przygotowania badania, przeprowadzenia oraz zaprezentowania wyników przebiegł w wyznaczonym harmonogramie i pozwolił JZO na realizowanie działań zgodnie z przyjętym planem marketingowym.
Monika Krygier, Kierownik działu marketinguJZO sp. z o.o.
BCMM wywiązała się z powierzonych prac terminowo. Badania zrealizowane zostały w sposób profesjonalny, staranny i rzetelny.
Bogusława Krzyk, Kierownik Działu MarketinguWSP Społem Kielce
BCMM zrealizowała badania w sposób profesjonalny, staranny i rzetelny.
Magdalena Mróz, Kierownik MarketinguCRH Klinkier sp. z o.o.
Przedstawione raporty z badań spełniły nasze oczekiwania, prezentowały wysoki poziom merytoryczny oraz zrealizowały wszystkie zakładane cele badawcze. Ponadto bardzo cenimy sobie współpracę z badaczami, którzy wykazali się elastycznością, kreatywnością oraz pełnym zrozumieniem naszych potrzeb.
Marcin Leśniak, Research ManagerGrupa Maspex Wadowice
Podczas realizacji badań pracownicy BCMM wykazali się profesjonalizmem, wysokimi kompetencjami i zaangażowaniem. Przebieg procesu badawczego był na bieżąco konsultowany z zamawiającym. Z przekonaniem możemy zarekomendować BCMM jako kompetentnego i odpowiedzialnego partnera w realizacji badań marketingowych.
Agata Smalcerz, DyrektorGaleria Bielska BWA