BADANIA MARKETINGOWE

Mierzymy, weryfikujemy, sprawdzamy, analizujemy, budujemy wartościowe rekomendacje czyli wspomagamy decyzje przedsiębiorstw we wszystkich obszarach zarządzania marketingowego.

Więcej

RAPORTY

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą raportów syndykatowych.

Więcej

SPECJALIZACJE

Specjalizujemy się w branżach FMCG, budowlanej, optycznej i sportowej.

Więcej

Rowerzyści pod lupą BCMM - dostępny nowy raport!

Czy wiesz, że 14% badanych najczęściej dojeżdża do pracy lub szkoły na rowerze?
W październiku zrealizowaliśmy obszerne badanie polskich rowerzystów dotyczące ich zachowań na rynku rowerów, odzieży i kasków rowerowych oraz aktywności sportowych.
Możesz już zamówić cały raport: „Rowerzyści – zachowania nabywcze i aktywność sportowa 2016”. Szczegóły w zakładce raporty branżowe – branża sportowa.

Galeria BCMM

Gustav Klimt powiedział kiedyś, że jeżeli ktokolwiek chce go zrozumieć, powinien uważnie patrzeć na jego obrazy. Wieczorem 2 grudnia, nasza siedziba zmieniła się w galerię sztuki. Mieliśmy okazję zaprezentować przyjaciołom BCMM dzieła Beaty Zuby, która uwodzi tajemniczym kontrastem światła i cieni w swoich obrazach. Zobacz galerię zdjęć z wernisażu.

BCMM dla studentów

1 grudnia br. szefowa BCMM – badania marketingowe Mira Fronczek, poprowadziła warsztat dla studentów „Badania marketingowe w procesie budowy wizerunku marki”, w ramach konferencji naukowej „Wyróżniaj się lub zgiń. Nowoczesne formy komunikacji”. Zobacz galerię zdjęć.

Więcej Aktualności

Zaprezentowany raport z wyników badań w 100% spełnił nasze oczekiwania. Cały proces przygotowania badania, przeprowadzenia oraz zaprezentowania wyników przebiegł w wyznaczonym harmonogramie i pozwolił JZO na realizowanie działań zgodnie z przyjętym planem marketingowym.
Monika Krygier, Kierownik działu marketinguJZO sp. z o.o.
Podczas realizacji badań pracownicy BCMM wykazali się profesjonalizmem, wysokimi kompetencjami i zaangażowaniem. Przebieg procesu badawczego był na bieżąco konsultowany z zamawiającym. Z przekonaniem możemy zarekomendować BCMM jako kompetentnego i odpowiedzialnego partnera w realizacji badań marketingowych.
Agata Smalcerz, DyrektorGaleria Bielska BWA
BCMM zrealizowała badania terminowo i profesjonalnie. Raport z badań spełnił nasze oczekiwania.
Anna Laskowska, Brand ManagerPodravka Polska sp. z o.o.
BCMM wywiązała się z powierzonych prac terminowo. Badania zrealizowane zostały w sposób profesjonalny, staranny i rzetelny.
Bogusława Krzyk, Kierownik Działu MarketinguWSP Społem Kielce
BCMM zrealizowała badania w sposób profesjonalny. Wyrażając swoje zadowolenie rekomendujemy firmę BCMM jako rzetelnego i odpowiedzialnego partnera.
Katarzyna AuguściakChiquita Poland sp. z o.o.
Przedstawione raporty z badań spełniły nasze oczekiwania, prezentowały wysoki poziom merytoryczny oraz zrealizowały wszystkie zakładane cele badawcze. Ponadto bardzo cenimy sobie współpracę z badaczami, którzy wykazali się elastycznością, kreatywnością oraz pełnym zrozumieniem naszych potrzeb.
Marcin Leśniak, Research ManagerGrupa Maspex Wadowice
Badania przeprowadzane przez firmę BCMM zawsze dostarczają nam wartościowych informacji, które są pomocne w budowaniu strategii i wspomagają rozwój naszego biznesu. Pełen profesjonalizm i elastyczność działania idą w parze ze znakomitymi relacjami i przyjazną atmosferą naszych kontaktów zawodowych.
Maja Kornacka, Marketing ManagerHoya Lens Poland sp. z o.o.
Proces badawczy został przeprowadzony szybko, sprawnie i kompetentnie biorąc pod uwagę zarówno opracowanie instrumentu pomiarowego, rzetelne przeprowadzenie wywiadów, dokładną analizę statystyczną otrzymanych danych jak również końcowy raport z wnioskami.
Monika Teper-Siekaj, MenedżerPKP Cargo SA
BCMM zrealizowała badania w sposób profesjonalny, staranny i rzetelny.
Magdalena Mróz, Kierownik MarketinguCRH Klinkier sp. z o.o.